Artykuły

Aloe Heat Lotion – Emulsja Rozgrzewająca

Sięgnij po emulsję rozgrzewającą – Aloe Heat Lotion – ta gęsta, obfita emulsja, zawierająca substancje rozgrzewające oraz aloes doskonale łagodzi stres i napięcie.

Na pytanie: „Komu i kiedy potrzebna jest Aloe Heat Lotion?” odpowiedź brzmi: „Bez ograniczeń!”.
Przeciętny mieszkaniec umiarkowanej strefy klimatycznej przynajmniej dwa razy do roku czuje łamanie wemulsja-rozgrzewająca kościach, dwa razy się zaziębia lub ulega grypie, a co drugi w wieku dojrzałym gnębiony jest przez dolegliwości, których powodem są zmiany zwyrodnieniowe stawów lub kręgosłupa. Najprawdopodobniej wszystkie wymienione przyczyny i wiele innych pomniejszych sprawiają, że coraz więcej osób bardzo dba o to, aby Aloe Heat Lotion znajdowała się stale w zasięgu ich ręki. Jej użycie wespół z delikatnym masażem dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, co pomaga łatwiej znieść ból zarówno tak zwanych „korzonków“, jak i naciągniętych mięśni czy dotkniętych artretyzmem stawów. Wchodzący w skład emulsji salicylan metylowy – bliski krewny dobrze nam znanej aspiryny – działa lekko przeciwzapalnie, zwłaszcza że skojarzono go z naturalnymi właściwościami miąższu aloesowego i olejku z eukaliptusa. Dzięki takiemu składowi sięgamy chętnie po Aloe Heat Lotion także i przy pierwszych objawach grypy oraz przeziębienia, a bardziej zapobiegliwi rozmasowują z jej pomocą przemarznięte stopy, nie czekając na pierwsze kichnięcie.

Działanie rozgrzewające Aloe Heat Lotion wpływa relaksująco na mięśnie, o czym dobrze wiedzą sportowcy – i zawodowcy, i amatorzy. Niekiedy dobrze jest poprzedzić użycie Aloe Heat Lotion naniesieniem na skórę niewielkiej ilości Aloe First.

  • Gęsta konsystencja emulsji
  • Doskonała do masażu
  • Przynosi ulgę w dokuczliwych dolegliwościach takich jak bóle stawowe, „korzonki”, bóle mięśniowe, nerwobóle i inne
  • Gdy połączymy jej użycie z delikatnym masażem, uzyskujemy efekt przyjemnego, kojącego ciepła
  • Przyspiesza likwidowanie skutków różnego rodzaju kontuzji
  • Znakomita przy przeziębieniach

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.