Aromaterapia

aloes-aromaterapia-zestaw

JAK WYBRAĆ NAJWŁAŚCIWSZE PRODUKTY DLA SIEBIE?
Ogrom produktów w ofercie naszej firmy może przyprawić każdego o zawrót głowy. Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci odnależć odpowiednie produkty dla Twoich osobistych potrzeb. Zawsze jednak możesz się zwrócic do naszego dietetyka z pytaniem: info@aloesurodazdrowie.com lub zadać pytanie na forum. Pełny katalog produktów w formacie PDF znajdziesz po prawej stronie.

NARZEKASZ NA ZMĘCZENIE I ŻYCIE W STRESIE? – Zafunduj sobie nieporównywalne produkty dla duszy i ciała:

aroma spa collection – twoje spa w zaciszu domowym
aloes-aromaterapia-zestawPieść swoje zmysły naszą 3-elementową kolekcją produktów aroma spa: Relaxation Bath Salts, Relaxation Shower Gel i Relaxation Massage Lotion. Używając ich pojedynczo lub razem, będziesz cieszyć się aromaterapeutycznymi korzyściami wizyty na farmie piękności w zaciszu swojego własnego domu!
Relaxation Bath Salts – Relaksujące sole do kąpieli
aloes-aroma-solUwolnij się od trosk, biorąc aromatyczną kąpiel w legendarnych solach z Morza Martwego, lawendzie i innych olejkach eterycznych. Sole z Morza Martwego doskonale koją i nawilżają skórę a lawenda jest ziołem doskonale znanym w aromaterapii ze względu na swoje właściwości kojące. Wykazano, że aromaterapia z wykorzystaniem lawendy i innych olejków eterycznych wspiera dobry sen i relaks.
Relaxation Massage Lotion – balsam do masażu
aloes-aroma-masazForever Living Products połączyło Aloe Vera o właściwościach kojących i odżywczych, olejki eteryczne, białą herbatę i ekstrakty owocowe, by stworzyć ten gładki, nie pozostawiający tłustego osadu balsam do masażu – doskonały po kąpieli z Relaxation Bath Salts lub Relaxation Shower Gel.
Relaxation Shower Gel – Relaksujący żel pod prysznic
aloes-aroma-prysznicKorzystaj z zaawansowanej pielęgnacji skóry za każdym razem, gdy bierzesz prysznic z naszym aromatycznym Relaxation Shower Gel. Wykorzystując przy komponowaniu receptury nawilżającą i kojącą moc Aloe Vera oraz olejki eteryczne i ekstrakty owocowe – w tym z lawendy, bergamotki i ogórka – Forever Living stworzyło żel pod prysznic, który pokochasz. Używaj go z naszą myjką loofah, by oczyścić skórę z trosk.
Herbatka z kwiatem aloesu
aloes-herbata-aloesowaJest to unikalna mieszanka ziół i delikatnych, aromatycznych przypraw, która daje poczucie wyraźnego ożywienia i przyrostu energii życiowej, a przy tym nie zawiera nadużywanej przez wiele osób kofeiny. Mimo energetyzuącego działania tej unikalnej herbaty nie można jej nazwać używką, gdyż nie zawiera żadnej substancji, która działałaby nadmiernie stymulująco na system nerwowy.

Kliknij tutaj aby zamówic produkty

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.