Artykuły

Forever Lean – Wspomaganie odchudzania

odchudzanie-lean-aloes

Wspomaganie odchudzania z nowatorskim produktem Forever Living Products

Forever Lean dostarcza dwóch rewolucyjnych składników, które mogą pomóc w zmniejszeniu absorpcji kalorii z tłuszczy i węglowodanów.

Pierwszym z tych składników jest liść opuncji figowej. Dzięki wysokiej zawartości rozpuszczalnego błonnika absorbuje on znaczną ilość tłuszczu, który w przeciwnym wypadku zostałby zmagazynowany w organizmie. Drugi rewolucyjny składnik, pozyskiwany z fasoli zwyczajnej, spowalnia przyswajanie cukrów w jelicie cienkim, czasowo hamując działanie enzymów odpowiedzialnych za przemianę skrobi w cukier.
Co więcej, w Forever Lean te dwa potężne składniki zostały dopełnione trójchlorkiem chromu, który jest mikroelementem wspierającym organizm w zakresie utrzymywania odpowiedniego poziomu cukru we krwi.

Forever Lean to nowy, kompleksowym suplement kontroli wagi, który pomoże ci zmaksymalizować wysiłki, gdy ich elementem będzie również zdrowa dieta i regularne ćwiczenia.

Źródło: Magazyn Forever, Lipiec 2009 i Wydanie Specjalne

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.