Artykuły

Maseczka z roślin morskich

maseczka Forever Marine Mask  –  Piękno z morskich głębinalgi-maseczka-aloes
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Forever Marine Mask, maseczkę starannie skomponowaną z Aloe Vera oraz roślin morskich, która pomaga napinać, nawilżać i wygładzać skórę twarzy. Będziecie zachwyceni efektami, jakie przynosi jej stosowanie!

Forever Marine Mask działa ściągająco i wspaniale pomaga redukować zmarszczki. Jednocześnie wchłania nadmiar tłuszczu i oczyszcza skórę z martwego naskórka, wspierając właściwy rozwój komórek. Wystarczy przyjrzeć się składnikom, by przekonać się, jak wielkie bogactwo substancji odżywczych Forever Marine Mask dostarcza skórze.
Nasz stabilizowany miąższ Aloe Vera jest najbardziej skuteczna substancja nawilżająca, jaką oferuje natura, wodorosty są obfite w sole mineralne, pierwiastki śladowe, witaminy i polisacharydy – czyli substancje niezbędne, by skóra była zdrowa i promienna. Dzięki dobroczynnym właściwościom wyciągów z alg i wodorostów oraz minerałom organicznym maseczka zapewnia skórze remineralnizację, a także przywraca jej równowagę i blask.

maseczka-aloesZ Forever Marine Mask można korzystać niezależnie od typu cery i wieku, przeciwdziałając negatywnym skutkom zanieczyszczeń i innych czynników środowiskowych. Maseczka jest doskonała dla skóry, na której widoczne są oznaki starzenia (wysuszenie, brak jędrności, zmarszczki, ziemistość cery) i którą trzeba „odmłodzić”.
Forever Marine Mask jest łatwa w użyciu, nie wymaga mieszania. Nakładamy ją po prostu na czystą twarz i szyję i pozostawiamy do wyschnięcia – około 15-20 minut. Następnie zmywamy ją ciepłą wodą i delikatnie osuszamy twarz miękkim ręcznikiem, by ukazać świeżą, promienną cerę. Najlepsze efekty przynosi stosowanie maseczki co najmniej dwa razy w tygodniu. Aby dopełnić zabiegu pielęgnacji skóry, po każdorazowym użyciu maseczki należy wmasować w skórę kilka kropel Alpha-E Factor oraz R3 Factor – dzięki temu cera będzie jedwabiście gładka i miękka.
Twoja skóra pokocha wyjątkowa skuteczność oraz jakość naturalnych składników Forever Marine Mask!

źródło: Magazyn Forever, Czerwiec 2005

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.