Artykuły

Miąższ Aloesowy Do Picia

Wyobraź sobie, że rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ. Nasz Miąższ Aloesowy jest tak bliski temu obrazowi, jak to tylko możliwe.aloes-miąższ

Odkryto, że w cudownym liściu aloesu zawarte jest ponad 200 składników, w tym 20 minerałów, 18 aminokwasów i 12 witamin. Efekt naszego opatentowanego procesu stabilizacji, nasz Miąższ jest cenionych przez wszystkich, którym zależy na zachowaniu zdrowego układu trawiennego i naturalnego poziomu energii.
Dzięki temu gęstemu koktajlowi, który jako pierwszy otrzymał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, bogactwo Aloe Vera trafia do nas tak, jak tego chciała natura. Pity codziennie jest jednym z najlepszych napojów dla zdrowia!

ALOE GEL – Czysty Miąższ Aloesowy
Ten niezwykle bogaty w wartościowe składniki odżywcze produkt został udostępniony milionom ludzi na świecie w czystej, nieskażonej postaci dzięki opatentowanej przez firmę metodzie
stabilizowania miąższu aloesowego w sposób naturalny. Litrowe opakowanie Miąższu Aloe Vera zawiera miąższ aloesowy uzyskany z roślin dojrzałych, 3-5-letnich. Gwarantuje to jego
Wysoką jakość odżywczą oraz zachowanie właściwości biologicznych.
Regularne spożywanie miąższu pomaga zachować przez długie lata zarówno dobre zdrowie, siły witalne, jak i młody wygląd. Miąższ Aloe Vera wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz jego biologiczną sprawność. Może służyć jako znakomity środek odżywczo – stymulujący, o pozytywnym wpływie na prawidłowe funkcje naszego ciała.

  •  Bogaty w wartościowe składniki odżywcze
  • Miąższ Aloe Vera jakby wprost z liścia
  • Jako pierwszy w swojej kategorii uzyskał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu
  •  Korzystny dla prawidłowej pracy układu trawiennego

ALOE BERRY NECTAR – Miąższ z Żurawinami
W tym produkcie unikalne właściwości miąższu aloesowego zostały wzmocnione przez dodatek soku z żurawin jabłek. Wspólne działanie tych naturalnych substancji razem z miąższem aloesu może poprawiać pracę jelit, sprzyjać prawidłowemu przebiegowi trawienia. Żurawiny zawierają wiele cennych dla naszego organizmu składników odżywczych. W medycynie ludowej narodów północnej i wschodniej Europy używano żurawiny jako elementu ochrony przed częstymi infekcjami bakteryjnymi, np. dróg moczowych. Prowadzone obecnie badania wykazały, że zawarte w jej soku biologicznie czynne składniki wspierają działanie systemu odpornościowego.
Warto o tym pamiętać zwłaszcza w chłodniejszych porach roku, gdy wzrasta zagrożenie infekcjami wirusowymi.

ALOE BITS N’PEACHES – Miąższ z Kawałkami Brzoskwiń
Forever Aloe Bits n’Peaches to kolejne źródło 100% stabilizowanego miąższu
Aloe Vera o smaku brzoskwiń, których niewielkie kawałeczki pływają w środku. Od stuleci ludzie na całym świecie używają Aloe Vera ze względu na zdrowotne właściwości tej rośliny.
Aloe Bits n’Peaches to źródło wielu cennych składników w poręcznej formie napoju o pysznym smaku. Możesz go mieszać z innymi sokami owocowymi i lodem, by rozkoszować się darami natury niezależnie od pory roku i dnia.

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.