Artykuły

Napoje aloesowe Forever

Napoje aloesowe Forever Living Products
Zawarty w napojach Forever miąższ aloesowy przynosi nieocenione korzyści naszej skórze. Zapewnia jej kompleksową pielęgnację, działając zarówno od zewnątrz (płyn może być stosowany zewnętrznie jako kosmetyk), jak i od wewnątrz (po spożyciu). Stymuluje oddychanie tkankowe i sprzyja prawidłowym podziałom regeneracyjnym komórek. Pomaga również tkankom w sprawnym usuwaniu toksyn, wspomaga auto-oczyszczanie naskórka, usprawnia przemianę materii i wpływa korzystnie na wygląd skóry. Aloes w postaci napojów ogólnie odmładza , dotlenia i regeneruje skórę.

A oto charakterystyka poszczególnych produktów:

Miąższ Aloe Vera (Aloe Vera Gel)aloes-miazsz-do-picia
wzmacnia odporność i biologiczną sprawność. Spożywany codziennie podwyższa biologiczną sprawność organizmu i wzmacnia naturalne mechanizmy obronne. Polepsza wchłanianie substancji odżywczych, dlatego warto nim popijać przyjmowane na co dzień witaminy i inne suplementy dietetyczne. Może służyć również jako znakomity środek odżywczo-stymulujący, regulujący prawidłowe funkcje wszystkich tkanek naszego organizmu. W czystej postaci Miąższu Aloe Vera można używać również zewnętrznie jako całkowicie naturalnego kosmetyku pielęgnacyjnego.

Miązsz Aloe Vera z sokiem brzoskwiniowym (Aloe Bits n’Peaches)
Ten smaczny napój – zawierający czysty miąższ aloesowy z dodatkiem kawałków i soku z brzoskwiń, bogaty w witaminę C oraz beta-karoten – został opracowany głównie z myślą o dzieciach, jednak zasmakuje każdemu.
Poprawia apetyt tzw. niejadkom, a jednocześnie reguluje przemianę materii przy skłonności do tycia i pomaga uregulować pracę przewodu pokarmowego. Ogranicza również nadmierną skłonność do alergii.

Miąższ Aloe Vera z sokiem z żurawin i jabłek (Aloe Berry Nectar)
poprawia proces trawienia. Dzięki bogactwu naturalnej witaminy C, potasu i innych bezcennych składników odżywczych miąższ aloesowy, wzbogacony dodatkiem (10%) soku z żurawin oraz z jabłek, posiada szczególne właściwości zdrowotne. Sprzyja prawidłowym procesom trawienia,
wspomaga oczyszczanie organizmu. Zawarty w nim potas szczególnie korzystnie wpływa na pracę serca i nerek.

Forever Pomesteen Powernapoje-aloesowe
Poczuj także niesamowitą moc antyutleniaczy i zasmakuj w wyjątkowym nektarze wieloowocowym Forever Pomesteen Power! Na kompozycję soków i ekstraktów owocowych, tworzących ten napój o fantastycznym smaku, składają się m.in. granaty, gruszki, mangostan, maliny, jeżyny, borówki i pestki winogron. Wszystkie składniki Forever Pomesteen Power, a zwłaszcza granaty i mangostan, zajmują jedne z pierwszych miejsc pod względem wartości ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity), oznaczającej wskaźnik mocy, z jaką antyutleniacz walczy z wolnymi rodnikami.

Forever Aloe2Go
Teraz możesz skorzystać z dobrodziejstw Miąższu Aloe Vera i potęgi antyutleniaczy zawartych w Pomesteen Power w jednej, poręcznej saszetce. Forever Aloe2Go to gotowy napój zawsze i wszędzie – przy biurku, w podróży, w samochodzie, na spacerze. Chwyć po prostu saszetkę, oderwij w zaznaczonym miejscu i już masz dostęp do smacznych bogactw naszych dwóch odżywczych napojów!

źródło: Magazyn Forever, Wrzesień 2005 i Wydanie Specjalne 2009

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.