Artykuły

Suplement Omega 3

Nowe Omega-3

Forever Arctic Sea – NOWA formuła, nowe opakowanie, mniejsze kapsułki. Ten produkt korzysta z najlepszego, odnawialnego i najbogatszego zródła DHA – oleju z kalamarów łowionych w arktycznych wodach Norwegii.

Nowe i udoskonalone Forever Arctic Sea ® zawiera obecnie zastrzeżoną i opatentowaną mieszankę bogatego w DHA oleju z kalmarów, ultra-czystego oleju Omega-3 i kwas oleinowy pozyskiwany z oliwy z oliwek. Ta wyjątkowa formuła była stworzona wyłącznie dla Forever Living i zapewnia nam nie tylko 33% więcej DHA dziennie, ale i idealną równowagę DHA i EPA dla optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Forever Arctic Sea to najlepsza formuła dostepna na rynku!

Proporcje Omega-3 do Omega-6 w naszej diecie:

Prawdą jest że większość ludzi nie do końca rozumie, czym są kwasy tłuszczowe Omega. Historycznie, dieta ludzi zawierała zdrową proporcję 1:1 Omega3 do Omega-6 oraz stosunek1:4 związków DHA (Kwas dokozaheksaenowy – wielonienasycony kwas tłuszczowy omega-3) i EPA (Kwas eikozapentaenowy − organiczny związek chemiczny z grupy kwasów tłuszczowych typu omega-3) czyli dwóch różnych rodzajów Omega-3Niestety, dzięki postępom cywilizacji nasza dieta zaczęła się charakteryzować niezdrowym poziomem Omega-6 pochodzącego z produktów smażonych, olejów roślinnych, przetworzonych maseł, zwierzęcego tłuszczu i innej nowocześnie „udoskonalonej” oraz przetworzonej żywności. Ponadto niewiele osób spożywa na co dzień ryby, to wszystko spowodowało proporcje Omega-6 do Omega-3 w naszej diecie podskoczyły aż do 30:1!
Kluczem do uzyskania z powrotem zdrowego stosunku DHA: EPA jest zwiększenie spożycia kwasów tłuszczowych Omega-3 i zmniejszenia konsumpcji Omega-6.

Tylko w miesiącu sierpieniu 2012 słowo Omega-3 pojawiło się w wyszukiwarce Google aż 88 600 000 razy. Świadczy to o rosnącej świadomości ludzi że zmiana w sposobie odżywiania i szukanie odpowiedniej suplementacji jest niezbędne do powrotu do zdrowej i zbalansowanej diety.

Forever Living niezaprzeczalnie od lat nam w tym pomaga.

Więcej o Omega-3 dowiesz się tutaj

8 pażdziernik 2012

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.