Artykuły

Odchudzanie, poprawa diety – Clean+Lean

Odchudzanie i modelowanie sylwetki z programami odżywczymi Forever Living Products

Aby wspomóc Państwa starania zmierzające w kierunku pozbycia się cellulitu i uzyskania ładnej i szczupłej sylwetki, chcemy zaproponować oczyszczający program odżywczy CLEAN+LEAN
Jest to program łączący dietę i ćwiczenia, który został stworzony jako rozwiązanie jednego z bardzo aktualnych problemów obecnych czasów, tj. zdrowego odżywiania i kontrolowania diety.
Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z faktu, że zdrowa dieta to taka, która zapewnia sprawne funkcjonowanie układu pokarmowego.
I tutaj idealnym rozwiązaniem jest czysty miąższ aloesowy Forever, który działa bakteriostatycznie, reguluje pracę jelit, pobudza organizm do produkcji enzymatycznych układów anty-rodnikowych; ponadto ma wiele korzystnych działań immuno-stymulujacych (np. skutecznie wzmacnia funkcje detoksykujące wątroby i nerek).
Ponieważ aloes jest adaptogenem, możemy być pewni, że organizm sam wybierze najwłaściwsze z 200 substancji aktywnych w nim zawartych i zaadaptuje do swoich potrzeb.

Poza miąższem w programie stosuje się produkty o charakterze suplementów dietetycznych:

  • Odżywka Forever Lite to skoncentrowany, doskonały pod względem odżywczym (zawiera dobrze przyswajalne białka roślinne, witaminy, składniki mineralne i błonnik), pełnowartościowy, a jednocześnie niskokaloryczny posiłek. Znakomicie wspomaga odchudzanie, ale świetnie przydaje się również wtedy, gdy potrzebujemy regeneracji sił, wzmocnienia lub cierpimy z powodu niedoborów odżywczych.
  • Forever Garcinia Plus – zawiera wyciąg z owoców tamaryndowca, który wspomaga pracę enzymów, a tym samym usprawnia procesy metaboliczne, czyli redukuje przetwarzanie w organizmie węglowodanów w tłuszcze.
  • Pola Zieleni, czyli źdźbła młodych trawek zbożowych, to jedne z najbardziej odżywczych substancji, jakie stworzyła natura; źródło aminokwasów, witamin z grupy B, błonnika, składników mineralnych, kwasu foliowego i beta-karotenu.odchudzanie-oczyszczanie
  • Forever Active Probiotic – to wyjątkowa formuła sześciu szczepów korzystnych bakterii z grupy Lactobacillus i Bifidobacterium; preparat znakomicie regeneruje florę bakteryjną jelit.

Clean+Lean składa się z 2 etapów: Clean 9 i Lifestyle 30

Clean 9 to najlepszy początek drogi do uzyskania szczupłej sylwetki, a także poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia, albowiem oczyszcza organizm z nagromadzonych w nim toksyn i innych niezdrowych substancji chemicznych, odtruwa go i regeneruje.
Lifestyle 30 – wspomaga naturalny proces oczyszczania organizmu, jednocześnie spalając nadmiar tkanki tłuszczowej i tym samym prowadzi do osiągnięcia i utrzymania wymarzonej wagi.
Clean+Lean daje Ci narzędzie, które – poparte Twoją motywacją i wytrwałością w stosowaniu go oraz aktywnością fizyczną – pozwolą Ci skutecznie kontrolować wagę w sposób zdrowy i naturalny.

Źródło: Magazyn Forever, Sierpień 2005

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.