Stawy i kregosłup

aloes-msm-produkt

JAK WYBRAĆ NAJWŁAŚCIWSZE PRODUKTY DLA SIEBIE?    
Ogrom produktów w ofercie naszej firmy może przyprawić każdego o zawrót głowy.  Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci odnależć odpowiednie produkty dla Twoich osobistych potrzeb. Zawsze jednak możesz się zwrócic do naszego dietetyka z pytaniem: info@aloesurodazdrowie.com lub zadać pytanie na forum. Pełny katalog produktów w formacie PDF znajdziesz po prawej stronie.

STAWY I KRĘGOSŁUP – jak pomóc sobie w przypadku nadwyrężeń, naciągnięć, artetyzmu, zmian zwyrodnieniowych, profilaktyki osteoporozy czy w przypadku „zwyczajnych” bóli?

Oto proponowane produkty dla Ciebie:

Aloe MSM Gel – Żel Aloesowy z Bio-siarką
aloes-msm-produktW Aloe MSM Gel miąższ z liści aloesowych połączono z dimetylosulfonem (MSM) – organicznym związkiem siarki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki. Najwięcej tego pierwiastka w postaci organicznej znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna) oraz w tkance łącznej.
Aloe heat Lotion – Emulsja Rozgrzewająca
aloes-rozgrzewającaAloe Heat Lotion – ta gęsta, obfita emulsja, zawierająca substancje rozgrzewające oraz aloes doskonale łagodzi bóle i napięcie. Wchodzący w skład emulsji salicylan metylowy działa lekko przeciwzapalnie, zwłaszcza że skojarzono go z naturalnymi właściwościami miąższu aloesowego i olejku z eukaliptusa. Dzięki takiemu składowi sięgamy chętnie po Aloe Heat Lotion także i przy pierwszych objawach grypy oraz przeziębienia.
Forever Calcium – Wapń z Magnezem i Witaminą D
aloes-wapn-magnezForever Calcium to formuła oparta na cytrynianie wapnia. W składzie tego produktu znalazła się również witamina D oraz magnez – niezbędne w przyswajaniu wapnia. Oprócz kłopotów z tworzeniem i regeneracją kośćca niedobór wapnia powoduje zaburzenia przewodzenia impulsów nerwowych, krzepliwości krwi, pracy mięśni i wydzielania niektórych hormonów, np. insuliny.
Arctic-Sea Omega 3
aloes-omega-3Każda kapsułka Forever Arctic-Sea zawiera 225 mg kwasu EPA oraz po 150 mg DHA i kwasu oleinowego, których brakuje w większości zachodnich diet. Wśród korzystnego działania kwasów EPA i DHA jest wspieranie układu krążenia. Wspomagają one także pracę mózgu i centralnego układu nerwowego, a także prawidłowe funkcjonowanie stawów.
Forever Active HA – Kapsułki z Kwasem Hialuronowym
aloes-haForever Active HA to unikalne źródło kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej, który ma właściwości nawilżające oraz olejku imbirowego i kurkumy. Dzięki temu jest to jeden z najlepszych na rynku suplementów diety nawilżających stawy i skórę.

Kliknij aby zamówić produkty

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.