Artykuły

Usuwamy przebarwienia skóry

Usuwamy przebarwienia skóry – z FOREVER EPIBLANC

aloes-epiblancSkończyło się lato, z radością korzystaliśmy ze słońca, łapiąc każdy jego promień, ponieważ każda z nas marzy o pięknej, opalonej skórze. Niestety, zapominamy o używaniu filtrów słonecznych – przebarwienia słoneczne, ciągły stres i niekorzystne warunki środowiska, w którym żyjemy, często sprawiają, że naszej cerze dość daleko do doskonałości.
Tak samo jak mroźne zimowe dni, również i gorące letnie miesiące mogą „zgasić blask” nawet najbardziej promiennej cery.
Forever Living może pomóc: wyjątkowa receptura opartego na Aloe Vera kremu wybielającego Forever Epiblanc została opracowana specjalniepo to, by rozświetlać cerę i wyrównywać koloryt skóry, a przy tym pomagać w niwelowaniu przebarwień. Krem łagodnie wyrównuje ton cery i przyczynia się do tego, że cera jest świeża i czysta. krem walczy również z przebarwieniami związanymi z wiekiem i tzw plamami wątrobowymi.
Nasz 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera stanowi doskonałą podstawę dla naturalnych ekstraktów roślinnych takich jak arbutyna (wyciąg z mącznicy lekarskiej), szczaw zachodni i naturalna witamina E. W efekcie połączenia tych składników uzyskano ten wspaniały krem wybielający.

Najlepsze efekty przynosi nakładanie Forever Epiblanc bezpośrednio na przebarwienia lub ciemne plamy, zarówno rano, jak i wieczorem.
W bardziej słoneczne dni, warto nakładać codziennie nie tylko Forever Epiblanc, ale również Aloe Sunscreen.

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.