Wspomaganie serca

JAK WYBRAĆ NAJWŁAŚCIWSZE PRODUKTY DLA SIEBIE?
Ogrom produktów w ofercie naszej firmy może przyprawić każdego o zawrót głowy.  Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci odnależć odpowiednie produkty dla Twoich osobistych potrzeb. Zawsze jednak możesz się zwrócic do naszego dietetyka z pytaniem: info@aloesurodazdrowie.com lub zadać pytanie na forum. Pełny katalog produktów w formacie PDF znajdziesz po prawej stronie.

SERCE – wspomaganie najważniejszego organu w naszym organizmie

Arctic-Sea Omega 3 i Omega9
aloes-omega-3Każda kapsułka Forever Arctic-Sea zawiera 225 mg kwasu EPA oraz po 150 mg DHA i kwasu oleinowego, których brakuje w większości zachodnich diet. Wśród korzystnego działania kwasów EPA i DHA jest wspieranie układu krążenia. Pełnią one również inne funkcje, np. wspomagają pracę mózgu i centralnego układu nerwowego, a także prawidłowe funkcjonowanie stawów.
Aloe Vera Gel – Miąższ Aloesowy
aloes-aloes-dietaOdkryto, że w cudownym liściu aloesu zawarte jest ponad 200 składników, w tym 20 minerałów, 18 aminokwasów i 12 witamin. Efekt naszego opatentowanego procesu stabilizacji, nasz Miąższ jest cenionych przez wszystkich, którym zależy na zachowaniu zdrowego układu trawiennego i naturalnego poziomu energii.
Forever Garlic-Thyme – Czosnek z Tymianek
aloes-czosnek-tymianekCzosnek i tymianek, dwa potężne antyutleniacze, połączone, by stworzyć świetne narzędzie pomocne dla zachowania zdrowia. Ponieważ jednak nie każdy lubi zapach tej rośliny, Forever Living Products proponuje specjalnie przygotowane kapsułki z olejkiem czosnkowym, które rozpuszczają się dopiero w jelicie
cienkim.
ARGI+ – Kompleks L-Argininy z witaminami
aloes-arginina-argiL-arginina to aminokwas tak potężny, że naukowcy określają ją mianem „cudownej cząsteczki”. I nie bez przyczyny, ponieważ nasz organizm przekształca L-argininę w tlenek azotu, który przyczynia się do rozkurczu naczyń krwionośnych, ułatwiając tym samym przepływ krwi. Lepszy przepływ krwi wspiera wiele ważnych funkcji naszego organizmu.
Absorbent C – Witamina C o przedłużonym wchłanianiu
aloes-witamina-CAbsorbent-C pomaga w zachowaniu zdrowia tkanki łącznej, skóry, stawów oraz dróg oddechowych i serca. Połączenie naturalnej witaminy C z otrębami owsianymi to prawdziwy strzał w dziesiątkę, i to pod każdym względem! Absorbent-C należy do coraz bardziej popularnej na świecie grupy produktów o tzw. przedłużonym czasie wchłaniania witaminy C.
Gin-Chia – żen-Szeń z szłwią argentyńską
aloes-zen-szenDwa starożytne zioła: szałwia argentyńska (golden chia) z Zachodu i żeń-szeń ze Wschodu, mogą przywrócić twojemu organizmowi to, co zabiera mu zabiegany styl życia. To znakomity sposób na dodanie sobie sił życiowych. Forever Gin-Chia to naturalna energia życiowa i witalność wprost z naturalnych źródeł!

Kliknij aby zamówić produkty

 

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.