Wzrok

aloes-lycium

JAK WYBRAĆ NAJWŁAŚCIWSZE PRODUKTY DLA SIEBIE?
Ogrom produktów w ofercie naszej firmy może przyprawić każdego o zawrót głowy. Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci odnależć odpowiednie produkty dla Twoich osobistych potrzeb. Zawsze jednak możesz się zwrócic do naszego dietetyka z pytaniem: info@aloesurodazdrowie.com lub zadać pytanie na forum. Pełny katalog produktów w formacie PDF znajdziesz po prawej stronie.

MASZ PROBLEMY ZE WZROKIEM? – a może chciałbyś zapobiec schorzeniom oczu w przyszłości takim jak jaskra? Oto produkty dla Ciebie:

ARGI+
aloes-arginina-argiL-arginina to aminokwas tak potężny, że naukowcy określają ją mianem „cudownej cząsteczki”. I nie bez przyczyny, ponieważ nasz organizm przekształca L-argininę w tlenek azotu, który przyczynia się do rozkurczu naczyń krwionośnych, ułatwiając tym samym przepływ krwi. Lepszy przepływ krwi wspiera wiele ważnych funkcji naszego organizmu.
Lycium Plus
aloes-lyciumTen od stuleci wykorzystywany chiński owoc, jakim jest lycium, może wpływać na poprawę cery, zachowanie wysokiego poziomu energii oraz dobrego zdrowia. Forever Lycium Plus® to suplement diety zawierający antyutleniacze, bioflawonoidy i inne korzystne fitoskładniki.

Kliknij aby zamówić produkty

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.